background

اخبار و مقالات

خرید دیزل ژنراتور کاترپیلار

Jan 20, 2019

اگر بخواهیم به زبانی ساده تعریفی از دیزل ژنراتور، که با نام موتور برق نیز شناخته می شود داشته باشیم، می توانیم بگوییم منبعی برای تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی است .

ادامه مطلب

دیزل ژنراتور کاترپیلار C15 راهکار ماشین

Jan 20, 2019

دیزل ژنراتور کاترپیلار C15 ۵۰۰ کیلو ولت آمپر ،فروش موتورو ژنراتور کاترپیلار یکی از قوی ترین و قابل اطمینان ترین دیزل ژنراتورها را برای بسیاری از برنامه های مختلف تولید می کند.

ادامه مطلب

لودر در صنایع و راهسازی

Jan 20, 2019

لودر از جمله ماشین آلاتی می باشد که تقریباً در تمامی پروژه های عمرانی مانند راه سازی و پروژه های ساختمان سازی به طور وسیع و پر کاربرد از آن استفاده می شود.

ادامه مطلب

فروش موتورو ژنراتور

Jan 20, 2019

فروش موتورو ژنراتور کاترپیلار یکی از قوی ترین و قابل اطمینان ترین دیزل ژنراتورها را برای بسیاری از برنامه های مختلف تولید می کند. از این رو، شما می توانید مطمئن باشید که یک دیزل ژنراتور خاص کاترپیلار را برای هرنوع نیاز برق پیدا می کنید.

ادامه مطلب

ماشین آلات راهسازی

Jan 20, 2019

اصولاً ماشین آلاتی که در کارگاه ها و جاده ها مورد استفاده قرار می‌گیرند به شرح زیر است.

ادامه مطلب

قطعات دست دوم کاترپیلار

Jan 20, 2019

قطعات دسته دوم میتوانند به شما در افزایش عمر تجهیزات سنگین کمک کنند و نیازی به سرمایه گذاری در یک ماشین جدید پرهزینه را از بین ببرند.

ادامه مطلب

تعمیر و نگهداری ژنراتور کاترپیلار

Jan 20, 2019

تعمیر و نگهداری ژنراتور کاترپیلار

ادامه مطلب

میزان نویز در ژنراتورها

Jan 20, 2019

بدون شک امروزه دیزل ژنراتورها تاثیر شگرفی بر فعالیتهای گوناگون دارند. آنها تقریبا در همه جا اعم از خانه ها، ادارات، بیمارستانها و پروژه های عمرانی کاربرد دارند.

ادامه مطلب

موتور کاترپیلار سری 3500B

Jan 20, 2019

مختصری در مورد موتورهای کاترپیلار

ادامه مطلب

چرا بهتر است از دیزل ژنراتور سایلنت استفاده کنید؟

Jan 20, 2019

دیزل ژنراتور سایلنت برای محافظت از دیزل ژنراتورها با توان 10 الی 900 کاوا کاربرد دارند که برای دیزل ژنراتورهای بزرگتر و با توان بالاتر به صورت کانتینر طراحی و ساخته می شوند. دیزل ژنراتور سایلنت یک محفظه می‌باشد که برای کاهش صدای زیاد دیزل به هنگام کار، اس

ادامه مطلب

انواع ژنراتور و ساختار آن

Jan 20, 2019

ژنراتور ها بر اساس سوخت مصرفی به چندین دسته تقسیم می‌شوند. در حال حاضر، می توان موتور ژنراتور ها را به سه دسته دیزل ژنراتور، ژنراتور گازی و ژنراتور بنزینی (موتور برق بنزینی) دسته‌بندی کرد.

ادامه مطلب

موتور دیزل‌ها را چطور برای زمستان آماده کنیم؟

Jan 20, 2019

استفاده کنندگان از دیزل می‌دانند که اقدامات خاصی وجود دارند تا موتور دیزل برای عملکرد مناسب در زمستان آماده شوند. موتور‌های دیزل زیر دریایی‌ها و ایستگاه‌های خارج شهری به راحتی در این دسته بندی قرار میگیرند.

ادامه مطلب

روغن دیزل ژنراتور چه خواصی باید داشته باشد؟

Jan 20, 2019

روغن مورد استفاده در ژنراتور برق باید توانایی انجام وظایف خود را به خوبی داشته باشد به عبارت دیگر روغن باید دارای خواص زیر باشد:دارای گرانروی مناسب در همه درجه حرارت‌ها باشد،دارای مقاومت مناسب در برابرعواملی مانند فشار بالا، درجه حرارت بالا، خوردگی و کف ک

ادامه مطلب

ویژگی های دیزل ژنراتور

Jan 20, 2019

سویچ فرمان اتصال اتوماتیک
سویچهای ATS نصب شده بر روی موتور ژنراتورهای همواره ناظر اعمال بار برروی موتور ژنراتور بوده و در مواقع غیر عادی بر مبنای تنظیمات قبلی پاسخ مناسب را از طریق فرمانهای الکترونیکی تابلو ارسال و بصورت خودکار تمامي وضعيت را تواماً کنترل

ادامه مطلب

مولد چند منظوره

Jan 20, 2019

توصیه می شود برای کاربردهای با رویکرد اقتصادی از این نوع مولدها استفاده نشود. مثلا لزومی ندارد یک مولد دائم دارای تابلوی کنترل وصل خودکار در زمان قطع برق شهر باشد. به هر حال، معمولا یک فرض معمول این است که اگر یک مولد در حالت اضطراري ۱۰۰۰ کيلووات باشد، در

ادامه مطلب

انواع مولدها

Jan 20, 2019

بر حسب کاربرد، کارخانجات سازنده مولدها چهار نوع را پیشنهاد می دهند: اضطراری، پایه، دائم و چند منظوره.
ژنراتور باید توان مورد نیاز پیش بینی شده معتبر را بدون آسیب فراهم کند این امر با دادن یک یا چند رتبه به ژنراتور بدست می‌آید.
مولد اضطراری (Standby)


ادامه مطلب

ایستگاه‌های توان – حالت "جزیره" الکتریکی

Jan 20, 2019

یک یا چند دیزل ژنراتوری که بدون اتصال به شبکه برق عمل می‌کند در اصطلاح در وضعیت جزیره عمل می‌کنند که ویژگی‌های چند ژنراتور موازی که مزایای استفاده از افزونگي و بهره‌وري بهتر در بارهاي جزئي را دارند، فراهم مي‌کند. اين پلنت، ژنراتور را بصورت آنلاين قرار مي‌

ادامه مطلب

بعضی از متداول ترین ژنراتورها

Jan 20, 2019

استامفورد (STAMFORD) / استامفورد پاور (STAMFORD POWER) مک آلته (MECC ALTE).

ادامه مطلب

دیزل ژنراتور و انواع آن

Jan 20, 2019

دیزل ژنراتور، به ترکیبی از موتور دیزل، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، اطاقک پوشاننده، عایق‌های صدا، سیستم‌های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سيستم استارت اتومات و غيره که به منظور توليد برق استفادهمي‌شود، مي‌گويند.

ادامه مطلب

سوابق کاری راهکار ماشین

Jan 20, 2019

احتراما بدین وسیله شرکت راهکار ماشین فعال در زمینه فروش، خدمات پس از فروش، تعمیرات و تامین قطعات انواع دستگاه‌های دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گازی، در اینجا برخی از سوابق کاری خود را ذکر کرده است.

ادامه مطلب

برخی از همکاری‌های راهکار ماشین

Jan 20, 2019

تعمیر ماشین‌های راه‌سازی، ژنراتور، تامین قطعات اوریجینال

ادامه مطلب